• Norethisteron a kŕčové žily

    , Autor: Bar1

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať prosím vás, či môžem užívať liek Norethisteron cca po dobu týždňa a pol na oddialenie menštruácie, keď mám začínajúce kŕčové žily, pri poslednom vyšetrení bez známok trombozy? (Aj vzhľadom na to, že budem cestovať lietadlom, či to nemá nejaky vplyv). Na kŕčové žily užívam liek Cyclo3fort. Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak ste nemáte opakované zápaly žíl alebo ste v minulosti neprekonali tromboembolické ochorenie, nemal by s tým byť problém. Je to však skôr otázka na cievneho lekára. Keďže však nepoznám žiadne angiologické nálezy ani výsledky vyšetrení, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť.