• EllaOne

    , Autor: sonieux

    Dobry den,

    mala som kondomom chraneny sex, pocas plodnych dni/ovulacie.

    ale chcela som si to este poistit a uzila som tabletku ellaone. Ccca do 18 hodin od stylu.

    Menstruaciu som mala viac menej na cas, ale velmi bolestivu a len 2 dni.

    Mam stres, ci nemozem byt tehotna. Viete sa prosim vyjadrit. Dakujem vopred.

    Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali chránený pohlavný styk a navyše ste užili tabletku hormonálnej antikoncepcie, je pravdepodobnosť tehotenstva minimálna. Nemusíte byť v strese.