• Hnedý výtok

    , Autor: Anonymprosim

    Dobrý deň. Menštruačný cyklus mi podľa aplikácie trvá približne 37 dní. Od 26.6. do 2.7. by som mala mať plodné dni. 25.6. mi začal ísť hnedý výtok každý deň až dodnes (30.6.) vo veľmi malom množstve - pár kvapiek denne ani celá intimka nebola špinavá. Dnes 30.6. výtok zosilnel. Neviete mi prosím povedať prečo sa to deje?

    Dobrý deň, môže sa jednať o ovulačné špinenie, či krvácanie. Takto bez poznania bližších informácií, či okolností sa Vám ale neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.