• krvacanie po menstruacii

    , Autor: Hana1221

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa spýtať, mám 2 týždne po menštruácií krvácanie asi po celej malej vložke s útržkami akoby z maternice, ktoré tiež sú jasno krvavé alebo tmavohnedej farby. Pobolieva ma na ľavej strane v podbruší s pocitom tlaku a mám aj ľavú stranu podbrušia zväčšenú oproti pravej strane ale to dlhodobo mám zväčšenú. Taktiež aj vnútri ma vie zabolieť na ľavej strane ako keď by mi zvnútra maternice niečo trhali smerom von. Potom aj celé podbrušie ma vie pobolievať, tiež sa vie zväčšiť aj celé podbrušie. Mám to od piatka teda 4 dni už. Menštruáciu som mala normálnu pred 2 týždňami. Čo to môže byť, prečo to mám? Mám 32 rokov, pohlavný styk som nemala ešte, neužívam HAK ani nič podobné. Ďakujem. Hana

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Takto je sa veľmi ťažké bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa., ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.