• Ovulácia

    , Autor: timejka1987

    Dobrý deň. Už ma roky trápi ovulačné krvácie/špinenie. Pravidelne chodím na kontroly, nemám žiadnu infekciu, výsledky mám dobré. Chcem sa opýtať, či nie je niečo, čo by mohlo pozastaviť toto špinenie, okrem HAK. Budem veľmi vďačná za radu.

    Dobrý deň, na zastavenie, prípadne vynechanie ovulačného krvácania neexistuje prakticky nič, okrem už spomínanej hormonálnej antikoncepcie. Ak sa jedná o ovulačné špinenie, či krvácanie, ktoré trvá deň, či dva, nie je väčšinou potrebná žiadna, ani analgetická liečba.