• MS

    , Autor: Januša323

    Dobrý večer. Chcem sa spýtať. Dktor mi dal liekk na vyvolanie MS kedze ju vobec nemavam. Norethisteron 2 krat denne po dobu 10 dni. Dnes je uz 6 dni od vysadenia a MS sa stále nedostavila. Moze sa stat ze ani nepríde? Chcel ju vyvolat a ked dostanem mal mi spravit hormonalny profil

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne okolnosti meškania, či vynechania menštruácie, ani výsledky vyšetrení, či možných príčin, je veľmi ťažké sa takto bližšie objektívne vyjadriť. Predpokladám, že Vám lekár dal Norethisteron, aby sa po vysadení dostavilo krvácanie zo spádu. Odporúčam pri akýchkoľvek nejasnostiach kontaktovať alebo navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý najlepšie vie, prečo Vám ten ktorý preparát predpísal a čo od toho očakáva a najobjektívnejšie sa Vám bude vedieť vyjadriť.