• Silná bolesť v podbrušku počas menštruácie

    , Autor: Riflemd

    Dobrý deň
    vždy prvé 2-3 dni čo dostanem menštruáciu mávam silné bolesti v podbrušku. Takto to trvá už od prvej menštruácie a bolesť je takmer vždy rovnaká. Zo začiatku mi zaberala tabletka Mig, no teraz už ani to. Čo mám robiť aby bolesť odišla?

    Dobrý deň, niektoré ženy majú bolestivé prvé dni menštruácie. Skúsiť môžete Flector granulát alebo Algifen Neo kvapky. Ďalšou možnosťou je vyskúšať hormonálnu antikoncepciu. Pri ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.