• Info

    , Autor: Hudakova

    Dobry vecer, ale ja nemám ziadne ťažkosti, aspoň ziadne nepociťujem, menstruacia pravidelne 24dni 2,3dni + - , preventívnu prehliadku som mala 2 týždne a na preventívnej prehliadke nic mi doktorka nepovedala :/ nemôže to byt po narkoze postihovane este svalstvo ? Alebo dá sa to nejako liečiť ta premenopauza ?

    Dobrý deň, pod ťažkosťami je myslené nevedieť otehotnieť, z rozličných príčin. Nemusí sa jednať priamo o bolesti, či krvácanie. Vrámci preventívnej prehliadky sa nerobí hormonálny profil, takže všetky vyšetrenia ste mohli mať v poriadku. V 27 rokoch hovoriť o premenopauze je veľmi neštandardné, pravdepodobne u Vás dochádza k predčasnému zlyhávaniu vaječníkov. Ak žena plánuje otehotnieť a vyjadrí sa podozrenie na predčasné zlyhávanie vaječníkov, je nutné to riešiť, pretože potom už neotehotniete. Keďže však nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, ani všetky realizované vyšetrenia, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť.