• Meškanie menštruácie

    , Autor: Kika_d2

    Dobrý deň, mám nasledujúci problém. Asi pred rokom som mala menštruačné problémy, jednoducho sa mi menštruácia nedostavila mesiac - dva a doktorky už nevedeli čo robiť. Upravilo sa to samo. No posledný pol rok už mám menštruáciu na deň presnú. Okrem tohto mesiaca. Teraz mi mešká 6 dní. S partnerom mávame nechránený pohlavný styk preto som si spravila test na 4.deň meškania a dnes na 6.deň ale obe negatívne. Môže to byť i napriek tomu tehotenstvo alebo podľa vás sa mi opäť vrátili problémy? Chcem ešte dodať že sa nič nezmenilo ohľadne váhy, stresu, cestovania alebo choroby a liekov.

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.