• Ako pokračovať

    , Autor:

    Dobrý deň uzivam antikoncepciu poslednu tabletku som uzila 1.10.2020 v piatok som uzila tabletku z nového balenia ale spustila sa mi strasne silná menstruacia a neviem co to mohlo spôsobiť antikoncepciu užívam dlhodobo ratala som s tym ze menstriacia sa mi zoslaby ale dnes sa este viac zosilnela do kolkych dni by sa malaenstruacia skoncit a ak neskončí a bude pretrvavat kecy je potrebné navštíviť gynekologa

    Dobrý deň, keďže nepoznám niektoré bližšie okolnosti a informácie, je ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Ak ste nedostali krvácanie z vysadenia počas sedemdňovej pauzy, ale objavilo sa v začiatkoch užívania nasledujúceho blistra, nie je to ničím výnimočným. Krvácanie si odsledujte. Niekedy, hlavne v začiatkoch užívania hormonálnej antikoncepcie, sa môže vyskytovať špinenie počas celého cyklu. V prípade, že sa jedná o silné krvácanie, a neustane do niekoľkých dní, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť.