• Mozem byt tehotná

    , Autor:

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať ak som uzivala antikoncepciu a mesiac som ju nebrala a viem ze na 100%nemôžem byt tehotná a ďalšia menstruacia sa stale nedostavila ale mala som pohlavny styk na 27 den ciklu kedy som uz mala mať menstruaciu mohla som otehotnieť ak som mala pohlavny styk nechraneni

    Dobrý deň, áno, ak ste mali nechránený pohlavný styk v čase neužívania hormonálnej antikoncepcie, tehotenstvo nie je vylúčené. Odsledujte si to.