• Možné tehotenstvo

    , Autor: raketa016

    Dobrý deň, chcem sa s Vami poradiť. Tento mesiac mám nejaký divný čo sa týka menštruácie. S priateľom sa snažíme o dieťa, ale zatiaľ bez výsledku. Poslednú MS som mala 31.7.2020. Na začiatku cyklu som od 3 dňa brala Clostilbegyt 5 dní- 1 tabletu a nemala som žiadne ťažkosti. Na 13 deň som bola u gynekologičky na folikulometrii a povedala mi, že mám vľavo folikul o veľkosti 22mm. Vravela, že podľa sona ovulácia bude +- na druhý deň (štvrtok). Viem podľa hlienu a bolesti, že ovulácia určite prebehla. Od pondelka17.8.2020 mi nasadila Duphaston. Včera 20.8. čo je nejakých 6 dní som mala drobné špinenie, len krv na toaletnom papieri a nič viac. Potom sa špinenie opakovalo v piatok a sobotu ale taktiež iba na papier taký rúžový výtok. Od ovulácie ma nesmierne bolia kríže, mám menštruačné bolesti ako keby mala už prísť MS. V nedeľu bola som nafúknutá a bolo mi ťažko na žalúdok a po zjedení banána som išla do polhodiny zvracať. Stále pociťujem ako by som mala teplotu ale je len zvýšená na 37,2C.Myslíte, že by to mohlo byť uhniezďovanie? Môže sa jednať o tehotenstvo? Doteraz som tieto lieky nebrala je to prvý mesiac a taktiež som počas predchádzajúcich cyklov nemala žiadne špinenie. Ďakujem za každú radu

    Dobrý deň, teoreticky sa môže jednať aj o počínajúce tehotenstvo. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.