• Agolutin

    , Autor:

    Pán doktor chcela by som sa opytať do koľkych dni po podani Agolutinu depot,by sa mala dostaviť menštruacia a akej intenzity by mala byť?Norethisteron a Agolutin su lieky tej istej skupiny? Pytam sa preto, lebo raz som uživala Norethisteron a mala som veľmi silnu menštruaciu. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, krvácanie by sa malo dostaviť do 14 dní. Norethisteron a Agolutin patria do rovnakej skupiny, teda medzi Gestagény, ale každý prípravok je derivát iného hormónu. Menštruačné krvácanie si odsledujte, aj čo sa intenzity týka.