• Bolesti v podbrušku

    , Autor: Patty25

    Dobrý deň, už som Vám sem písala. Ospravedlňujem sa že znovu to riešim . Písala som že som mala hnedý výtok a bolesti v podbrušku, asi tak 4dni po pohlavnom styku. Keď že sme mali nechránený sex ale manžel si dal pozor, Chcem sa spýtať či je nejaká šanca že by som bola tehotná či to nejako nesúvisí s tým že bolesti v podbrušku ešte stále pretrvávajú . Hnedý výtok už nemam len cítim taký tlak v podbrušku . Sex som mala v piatom dni menštruácie . Vopred Vám dakujem za odpoved .

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk v čase menštruácie, bolesti v podbrušku sa vyskytovať môžu, pravdepodobnosť tehotenstva tu je, hoci malá. Odsledujte si to.