• Menzes meska, ale testy su negativne

    , Autor: Mona123

    Dobry den. Chcem sa opytat, ci mozem byt tehotna alebo mozem mat nejaky zdravotny problem. Poslednu MS som mala 18.2. Okolo ovulacie sme mali sex (3.3.), ale prerusovany (nesnazime sa o dieta). 10.3.som mala bolesti ako pred MS a rano som mala kvapku krvi ma papieri. Myslela som si, ze mi zacala MS, lebo mesiac predtym ma prekvapila na 24.den, pritom cyklus mam cely zivot 28 az 30ty den. Ale uz som menzes nedostala. Tak ma napadlo, ci to nebolo uhniezdovanie. Pred ocakavanym prichodom som zacala mat par priznakov (uz mam 2 deti, tak poznam) - akne, pobolievanie vajecnikov, par krat mi bolo v noci na vracanie. Test z ranneho mocu na 28DC bol negativny (v predchadzajucich tehotenstvach uz som mala aspon ducha). 29DC som mala zas trosinku krvi, ale menzes sa nespustil. Uz som mala iba hnede spinenie (nie vela). 30DC test negativny, 31DC test opat negativny. Mohlo by to byt mimomaternicove? A kedy by bolo na sone mozne objavit mimomaternicove? Alebo moze to byt nejaky iny zdravotny problem (posledne 2 dni to tam mam dole take opuchnute)? V momentalnej situacii nechcem hned bezat ku gynekologovi. Dakujem

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo nie je vylúčené. Prerušovaný pohlavný styk nie je antikoncepcia. Ak nemáte akútne ťažkosti, test si môžete zopakovať po 14 dňoch meškania menštruácie. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva je vhodné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe beta HCG ako aj USG potvrdí alebo vylúči tehotenstvo a určí další postup.