• Riziko tehotenstva?

    , Autor: Flafla

    Dobrý deň mešká mi menzes 10.den mámnepravidelný cyklus, počas minulého menzesu som mala chripku a aj počas ovulacie stale prebiehala, atb som nebrala, o týždeň nato sme mali s priateľom nechránený sex, ejakulat išiel mimo a hned sa utrel je šanca otehotnieť alebo je meškanie kvôli chorobe?

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Ak máte apriori nepravidelný cyklus a do toho ste ochoreli, meškanie môže byť spôsobené aj týmito okolnosťami. Odsledujte si to. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa, rovnako tak pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach.