Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
13,341 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Častá menštruácia

  , Autor: zuza12370

  Dobrý deň,mám problém uz asi 3 mesiac mávam menštruáciu dva krát do mesiaca no keď som si vipocitala cyklus tak to bolo ešte v norme no terás som mala menštruáciu 20 januára 5 dní a terás 4 feb.ju mám zase

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, je veľmi ťažké sa takto vyjadriť. Odporúčam návštevu Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí ďalší postup.

Podobné otázky

 • Častá menštruácia

  , Autor: Nina2

  Dobry deň je normálne ze mam menštruáciu občas 2 krát v mesiaci?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, úplne normálne to nie je, ale nemusí sa jednať o problém. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu.

 • Casta menstruacia

  , Autor: Petotchka

  Dobry den,

  Som rok po ukonceni dojcenia a v podstate od porodu- 2r mam krvacanie aj po ovulacii. Zacnem krvacat dva tyzdne po zaciatku menstruacie, tyzden mam hnedy vytok pripadne slabe cervene krvacanie a potom dostanem menstruaciu tiez slabu. Moze to byt sposobene nerovnovahou hormonov? Da sa to upravit aj inac ako hormonmi? Moja mamina mala CA prsnika a nerada by som teda sla do liecby hormonmi.

  Dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, obávam sa, že inak, ako užívaním hormónov (nemyslím tým len hormonálnu antikoncepciu) sa cyklus neupraví. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Častá menštruacia

  , Autor: TinaValent

  Dobrý deň pán doktor. Chcela by som sa spýtať či je v poriadku dostať menzes 3x po sebe. Prvý krát bol od 5.9. - 8.9. (ten bol očakávaný), ďalší som dostala 15.9 - 18.9. a ďalší 26.9. A trvá stále. Krvácam normálne, nie je to žiadne špinenie. Antikoncepciu som vysadila pred rokom a pol, nie som ani chorá ani v strese. Viete mi aspoň približne povedať čo by to mohlo spôsobovať, prípadne či to nie je niečo vážne?
  Vopred ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, v poriadku to nie je. Príčin môže byť viacero. Bez vyšetrení sa však bližšie objektívne vyjadriť neviem. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.

 • Veľmi častá menštruácia

  , Autor: Klaudus888

  Dobrý deň, chcem sa spýtať na veľmi častú menštruáciu. Užila som tabletku escapelle o pár dni mi prišla menstruacia (o 9 dni skor ako mala) a keď mi skončila o 3 dni na to zas krvácanie. Je to normálne?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, užitím emergentnej hormonálnej antikoncepcie sa menštruačný cyklus môže rozhádzať a znepravidelniť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Častá menštruácia

  , Autor: Hani18

  Dobrý deň p. Doktor, chcela by som sa opýtať či je vporiadku, keď som mala menštruáciu v čase, keď som ju mala mať, čiže bola pravidelná, ale o týždeň nato mi prišla ďalšia namiesto ovulácie. Zo začiatku bola slabá, iba jemný výtok, ale na další deň ako normálna menštruácia.
  Stalo sa mi to prvýkrát, takže neviem či to je normálne alebo nie.
  Za odpoveď ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, mohlo sa jednať o ovulačné krvácanie. Odsledujte si to. V prípade ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.