• Častá menštruácia

    , Autor: zuza12370

    Dobrý deň,mám problém uz asi 3 mesiac mávam menštruáciu dva krát do mesiaca no keď som si vipocitala cyklus tak to bolo ešte v norme no terás som mala menštruáciu 20 januára 5 dní a terás 4 feb.ju mám zase

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, je veľmi ťažké sa takto vyjadriť. Odporúčam návštevu Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí ďalší postup.