• Časté meškanie menštruácie.

    , Autor: Adri27

    Dobrý deň pán doktor. Mam taky problém ze uz vyse pol roka každa menštruácia mi mešká minimálne 2 a maximalne zatiaľ 6 tyzdnov. Zistili mi HPV vírus a som sledovaná každého pol roka ale mi vravia ze s tým to nemá nič spolocne. Naposledy som mala menštruáciu 2. 11 a odvtedy čakám. Mam bolesti v podbrusku, brucho nafúknuté a boli ma veľmi pohlavný styk s mojim partnerom. Ako keby mi nožov pichali v podbrusku. Žijem na Kanarskych ostrovoch a už neviem ako sa dožadovať pomoci pretože od novembra som bola u doktora nech ma konečne pošlú na gynekologiu a jedine co mi hovoria je ze musím počkať a byť trpezlivá. Ale to je ťažko pri tých bolestiach. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň, určite odporúčam návštevu gynekológa. Na základe podpisovaných ťažkosti sa viem len ťažko objektívne bližšie vyjadriť. Môžete mať napríklad endometriózu. Ak máte potvrdené HPV, určite odporúčam očkovanie a starostlivé kontroly cytológie.