• Menštruačné problemy

    , Autor: Kristina1234

    Dobrý deň pán doktor,
    Mam 22 rokov a mám problem s menštruáciou. V pripade, ak neberiem ziadne tabletky - menzes sa nedostaví (lekárka mi nastavila Duphaston). Je mozne to aj liečiť? V pripade ak by som tableky neužívala je mozne otehotnieť?
    Dakujem za každú radu.

    Dobrý deň, príčin , prečo máte nepravidelný menštruačný cyklus môže byť viacero. Takto sa mi je veľmi ťažko objektívne vyjadriť. Záleží od viacerých okolností, či máte ovuláciu, či sú vaječníky v poriadku, prípadne ako vyzerá Váš hormonálny profil. Podľa výsledku vyšetrení a prípadne stanovení diagnózy je potom možné bližšie sa vyjadriť k prípadnej liečbe.