• Vytok

    , Autor: Ada123

    Dobry den, chcem sa opýtať mám 24 rokov a v posledný pol rok ma trapy po menstruacii žltý zapachajuci výtok, ktorý trvá max 1-2 dni, žiadne iné príznaky nemám, nič ma neboli, prosím Vás, je nutné navštíviť gynekologa? Dakujem

    Dobrý deň, zapáchajúci výtok je dôvod navštíviť gynekológa, jedná sa s najväčšou pravdepodobnosťou a vaginálnu infekciu. Preto je nutné urobiť výter z pošvy a na základe výsledkov sa nasadí potrebná liečba.