• Utrogestan

    , Autor: Eliska2017

    Dobry den chcem sa prosim spytat mam problemy s cyklom velmi dlhy alebo ziadny a snazime sa aj o babatko. Doktor mi predpisal utrogestan 1-0-1 od 11 dna cyklu po 25den cyklu. Menstruacia mi uz druhy mesiac prisla na 22DC. Citala som ze stopne ovulaciu nie je preto problem ked to beriem tak skoro od 11DC a tym padom sa ovulacia ani nespusti a my chveme dieta? Dakujem

    Dobrý deň, skúste užívať Utrogestan od 14 dňa cyklu, pokračujte v intenzívnom snažení - denne nechránený pohlavný styk. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.