• Meškajuci menzes

    , Autor: Marse

    Dobrý deň, mám taký problém ze mi už viac ako týždeň mešká menštruácia, pobolieva ma v podbrušku ako pred ms a mam aj niekedy kŕče a pichanie ale nie moc silné, mam aj brucho nafúknuté viac ako inokedy... Menštruáciu mávam pravidelnú.... Neviem co si mam o tom myslieť ci môže ísť o tehotenstvo alebo o nejaký zdravotný problém. Mam v plane navštívit môjho gynekológa len mi to stále vŕta v hlave... Ďakujem za váš názor

    Dobrý deň, ak nie je vylúčené tehotenstvo, môžete byť aj tehotná. Pre jednoznačné vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe odberu krvi, ako aj USG určí ďalší postup.