• Meškanie menštruácie po Duphastone

    , Autor: lucia-29

    Dobrý deň, pán doktor,

    mám diagnostikované PCOS. Tento cyklus som brala Duphaston na vyvolanie menštruácie. Dobrala som ho v sobotu 9.3., no menštruácia sa az dodnes (20.3.) nedostavila. Mam symptómy PMS. Tento mesiac som nemala ovuláciu (podla ultrazvuku), preto som si nerobila tehotenský test.
    Mám ešte počkať alebo mám ísť na kontrolu? Je meškanie menštruácie po Duphastone bežné?

    Ďakujem pekne za odpoveď.

    Lucia

    Dobrý deň, bez vyšetrenia ako aj nepoznania bližších okolností je ťažké sa vyjadriť. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás pozná najlepšie, ako aj pozná okolnosti a má k dispozícii všetky potrebné informácie.