• Poradit

    , Autor:

    Dobrý deň

    Chcem sa opýtať s priateľom sa pokúšame o dieťatko PAni gynekologička mi odporúčala aby som začala brat kyselinu listovú tak som ju začala brat po poslednej menštruácii a tá mi skončila 11.10 a začala mi zase 27.10 a ten je problém že už ju mám 7mi deň pričom mám len 6dnovy cyklus . Môže to byt tou kyselinou že sa mi to tam nejako upravuje .
    Ďakujem

    Dobrý deň, kyselinu listovú sa odporúča užívať 2 - 3 mesiace pred plánovaným otehotnením, ale nikdy nie je neskoro ju začať užívať. Kyselina listová neupravuje menštruačný cyklus, takže príčina špinenia alebo krvácania je niekde inde. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí príčinu a stanoví ďalší postup.