• antikoncepcia a menštruácia

    , Autor: moncici25

    dobrý deň pani doktorka, beriem antikoncepciu Belara už 6 mesiac doteraz sa s ňou nemala problémy avšak včera som po 11 dňoch užívania nového blistra začala špiniť, pri gynekológovi som bola v piatok a bolo všetko v poriadku a tehotenstvo vylučujem. tabletky beriem pravidelne. V čom môže byť problém? Ďakujem

    Dobrý deň, môže sa jednať len o intermenštruačné špinenie, skúste vyčkať na nový cyklus, mohla ste byť v strese, prechaldnutá...atd.
    ak by sa situácia opakovala, vyhľadajte lekára
    s pozdravom