• Problemy z Menštruaciu

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň pani doktorka Reismüllerová
    Máme taký problem z manželkou . Manželka dostala menštruaciu 14.5.2014
    No len tak nejak po 8 dňi manželka krvacať znovu zrejme menštruaciu alebo ja neviem upozorňujem krvacanie nebolo spôsobene pohlavyn stykom lebo sme vten deň styk nemaly
    Manželka bolo operovana na štitnu žľazu nemože to byť spôsobene stou štitnou ? Váš nazor ?
    Sme mladý ľudia manželka ma len 23 rokou snažime sa o babetko možu nastať problemy z oplodnenim ?? Viem davam vám troška veľa otazok ale bojim sa aby nenastali nejake komplikacie z jej zdravím ak my viete niečo poradiť ale dať nejake vysvetlenie buďem rád
    ešte jedna poznamka to krvacanie a nepravidelna menštruacia začala po operacii štitnej žlazy dosť často
    Zatiaľ vám ďakujem

    Dobrý deň,
    menštruačný cyklus môže byť ovplyvnený ťažkosťami so štítnou žlazou , ale skôr v opačnom zmysle, nemyslím si že opakované krvácanie by malo s týmto súvisieť.V prvom rade vylúčte tehotenstvo, nech si spraví teh.test.To že ste nemali styk v ten deň, s danou problematikou nesúvisí.
    Následne ak by sa ťažkosti opakovali nech navštívi svojho obvdoného gynekológa.
    Veľa šťastia
    S pozdravom