• LEEP KONIZACIA A MENSTRUACIA

    , Autor: melichova28

    Dobry den prajem,chcela by som sa opytat, vcera bol tyzden co som po leep konizacii. Hned po zakroku som mala na vlozke kusok krvy. Ostatne dni som spinila takym zlto-hnedym vytokom, a dnes ma bolelo podbrusko a na vlozke mam krv. Mohla som dostat menzes ked naposledy som mala 19.2.2014 s vyvolavackou cize pred zakrokom? Sexualnu absenciu dodrzujem. Je to teda menzes alebo nieco ine?
    Za skoru odpoved Vam velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň,
    je to veľmi individuálne, závisí od toho ako bude krvácanie pokračovať. Je však nutné sa naozaj vyhýbať námahe, pohlavnému styku a dvíhaniu ťažkých predmetov.