• Krvácanie pri sexe

    , Autor: PaulínaPod

    Dobrý deň,
    už pri predošlom sex.styku som si všimla veľmi málinko krvi a tak som predpokladala podľa množstva, že dôvodom bude len podráždená ranka po holení, no dneska sa to zopakovalo a krvi bolo trošku viac, tak som si myslela, že som dostala len týždeň skôr menštruáciu. Avšak po celom dni už vôbec nekrvácam, nemám žiadne bolesti ako pri menštruácii ani bolesť prsníkov nikde, nemyslím si teda že ide o menštruáciu.Taktiež si nemyslím, že som sa pri sexe poranila, pretože som nepocítila žiadnu bolesť a bola som dostatočne vzrušená na to aby mohlo dôjsť k nejakému poraneniu, viete mi prosím poradiť o čo ide? Ďakujem

    Dobrý deň, takto, iba na základe opisu, sa naozaj nedá bližšie objektívne vyjadriť. Príčin môže byť viacero. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.