• Dusanka

    , Autor: Patoduska223

    Dobrý deň prajem mám na vás prozbu chcela by som vedieť ako prebieha genetické vyšetrenie.

    Dobrý deň, je to otázka pre genetika, takže sa Vám ku priebehu genetického vyšetrenia neviem bližšie vyjadriť, ani mi to neprináleží, keďže je to mimo môjho odboru. Väčšinou však prvá návšteva prebieha formou konzultácie, odobratím anamnézy, získaním potrebných informácií, následne sa odoberá krv a vyhodnotia sa výsledky.