• Lactobacillus neprodukujúci H2O2

    , Autor: Gesture

    Dobry den,

    Pri pretrvavajucich gyn.problemov som si vypytala kompletnu zdrav.dokumentaciu. Asi pred 1 rokom mi na steroch vyslo - "Lactobacillus neprodukujúci H2O2" a pani gynegologicka to nijak neriesila. Je to problem? Bolo to treba riesit? Co to vlastne znamena prosim? Vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, lactobacillus patrí medzi tie "dobré" baktérie, ktoré pozitívne ovplyvňujú vaginálnu mikroflóru. Je to normálny nález v pošvovom prostredí. Nemusíte sa obávať.