• Menstrucia

    , Autor: Danielle206

    Dobrý večer prajem, mám na vás otázku. V mesiaci december som od 17teho "dostala menštruáciu" teda aspoň som si myslela že je to menstrucia.. mala som ju dostať aj 24teho.. bol to skôr krvavý výtok ktorý trval do 24decembra a v ten deň večer som dostala už normálnu menštruáciu ktorú som mala do 31.12.. dnes 2.12 som však znova začala krvácať. Niečo podobne sa mi ešte nestalo. Nevedeli by ste mi poradiť čím to mohlo byt ? Na preventívnej prehliadke som bola 10.11 a všetko vrátane výsledkov bolo OK. Robila som si tehotenský test 23.12 a výsledok bol negatívny. Doteraz vždy mávam pravidelnú menštruáciu a nič podobne sa mi ešte nestalo. Vopred ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, príčin krvácania, či špinenia môže byť viacero. Je vhodné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia, USG, či odberov určí príčinu ťažkostí a určí ďalší postup. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá.