• Hysterektomia

    , Autor: Janka81

    Dobry den, mam naplanovanu simplexnu laparoskopicku operaciu s ponechanim vajecnikov. Dovodom je nalez na krcku maternice. Aka je prosim vas priblizna nevyhnutna dlzka pn-ky - pracujem v kancelarii bez fyzickej namahy. Dakujem

    Dobrý deň, je to individuálne, záleží od priebehu operačného výkonu, prípadných komplikáciách, pooperačnej rekonvalescencie a v neposlednom rade aj Vášho subjektívneho pocitu. Po operácii môžete byť na PN aj 8 týždňov, nárok budete mať aj na kúpeľnú liečbu. Teraz je však ešte predčasné sa vyjadrovať. Kompetentní lekari sa Vám po operácii budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.