• Krčok

    , Autor: Suellin

    Dobrý deň. Po pórode 4 mesiace, si nedokážem dať tampon. Krčok maternice je hrozne nízko a na dotyk je drsný akoby rozrezaný. Čo robiť?

    Dobrý deň, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia zhodnotí nález a bude Vám vedieť povedať viac. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.