• Pupak

    , Autor: User1234

    Dobrý mam len 16 rokov a chcela by som sa spýtať že keď som spala z priateľom a nepoužili sme ochranu tak sa mi na veľkom pysku spravil pupak a dal sa vytlačiť a dnes som si našla ďalší a tiež sa dal vytlačiť neviem čo to je ale bojím sa

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Je potrebné gynekologické vyšetrenie. Odporúčam navštíviť obvodného gynekológa.