• Ranky pod vaginou

    , Autor: Kvetinka90

    Dobry den,

    prosim Vas o radu. Momentalne som v 24.tyzdni tehotenstva a uz 2 mesiace mam problemy v oblasti pod vstupom do vaginy, smerujuce az ku konecniku. Dvakrat som bola preliecena na mykozu - (3x tablety na noc+ krem), no tohto syndromu sa nie a nie zbavit. Tato oblast je akokeby velmi sucha a podrazdena, vznikaju aj male ranky. Doktorka mi povedala, ze to moze byt aj z holenia, ale aj ked som sa mesiac neholila, svrbenie vobec neustupilo. Uz som z toho zufala, nakolko to trva uz skoro 2 mesiace a lieky na mykozu na toto nereaguju.

    Dobrý deň, bez videnia nálezu sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Skúsiť môžete používať intímne krémy na suchú pokožku. Ak však ťažkosti pretrvávajú aj napriek opakovanej liečbe, odporúčam realizovať kožné vyšetrenie.