• Infekcia

    , Autor: Anika96

    Dobrý deň, pravdepodobne mám kvasinkovú infekciu aspoň si to myslím ... u gynekológa som bola predpísal mi macmirror krém no infekcia sa opätovne po 2 týždňoch opäť vrátila. Mám strašné nepríjemné svrbenie hlavne v noci. Neviete mi nejako účinne pomôcť? Termín u gynekológa mám až ďalší týždeň :/

    Dobrý deň, skúsiť si môžete realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom. Obmedzte sladké jedlá. Kúpte si voľnopredajné vaginálne tablety, napríklad Canesten, a po ich doužívaní si realizujte kúru vaginálnymi probiotikami. Najúčinnejšie bude navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám urobí výter z pošvy a na základe vaginálneho nálezu predpíše skusmo vhodný antimykotický, prípadne kombinovaný antibiotický preparát.