• Krcok

    , Autor: mirka3171996

    Dobrý deň. Prosím vás, som 30+2tt a gynekológ mi nameral krčok 33mm. Neotváram sa. Povedal mi, že radšej o dva týždne kontrola. Nariadil mi kľudovy režim, magnézium a nospu. Myslíte si, že mi hrozí predčasný pôrod s týmto nálezom?

    Dobrý deň, ak boli výsledky vyšetrení v poriadku, nie je prítomný funneling (“otváranie zvnútra”), nemusíte sa obávať. Dostali ste odporúčania a preventívne bol nariadený kľudový režim. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, pri ťažkostiach alebo nejasnostiach ho kontaktujte.