• Zápaly,infekcie, výtoky

    , Autor: Marijka

    Prosím Vás aké sú najefektívnejšie vaginálne probiotika na podporu obnovy vaginálnej mikroflóry? A v akých intervaloch ich užívať. Ďakujem

    Dobrý deň, na trhu je viacero preparátov vaginálnych probiotík. Všetky majú prakticky rovnaké zloženie. V lekárni Vám budú vedieť poradiť lepšie, čo sa týka predajnosti a spokojnosti žien s daným preparátom. Vrámci prevencie sa odporúča realizovať desaťdňovú kúru každé tri až štyri mesiace, v prípade ťažkostí alebo ako podporná liečba po preliečení vaginálnymi probiotikami sa interval mení.