• Injekcia

    , Autor: Filomena

    P.doktor dostala som vyvolávaciu na menzes...beriem duphaston kvôli dlhej menzes......menzes mi mešká vyše jedného mesiaca..mám 50 rokou...no zatiaľ menzes nedošiel je to už 8 dní...doktor mi povedal ak mi nepríde mám prísť za 10dni...je nutné v mojom veku dávať vyvolávacku..a môže sa stať že mi proste menzes nepríde jeden mesiac..o výške sliznice ..mi nič nepovedal..

    Dobrý deň, ste vo veku, kedy už môže byť menštruačný cyklus nepravidelný. Nepoznám žiadne bližšie okolnosti, ani výsledky vyšetrení a nálezov, takže je ťažké sa objektívne vyjadriť. Menštruácia sa nemusí vyvolávať za každú cenu, je to individuálne a záleží na okolnostiach. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, v prípade ťažkostí alebo nejasností ho kontaktujte.