• Gynazol pocas plodnych dni

    , Autor: Ivka85

    Dobry den. Chcem Vas poprosit snazime sa o babatko. Momentalne vsak mam mykozu a idu mi plodne dni. Lekar mi predpisal gynazol. Mozem si ho aplikovat aj pocas plodnych dni alebo mam pockat a aplikovat si ho az po nich. Neovplyvni to pohyb spermii?

    Dobrý deň, počas vaginálnej infekcie a jej liečby sa neodporúča mať pohlavný styk. Ak sa však chcete snažiť, liečbu má zmysel začať až v období pohlavnej abstinencie.