• Vaginalne probelmy

    , Autor: Ivetkaqqq

    Mam vaginalne problemy. Vsetko bolo v poriadku, no uz asi 2hy mesiac mam problem, ktory nemizne. Nemam dieta, ale som tam dole uplne stiahnuta. Pri pohlavnom styku s priatelom dokonca penis neprenikne do vnutra, vobec nie som otvorena, stracam citlivost v klitorise, ak si nahnmatam dnu prstam mam tak velku gulicku tvrdu ktora brani prieniku dnu. Predtym som bola uplne otvorena, nebol ziadny problem. Neviem co s tym mam robit , bola som aj na prehliadke a zevraj je vsetko v poriadku ale absolutne nie je. Vojde mi do vaginy maximalne tak jeden prst a uz to boli a nahmatam si tam tu tvrdu gulicku ktora je enormne velka. Potrebujem poradit co s tym. Dakujem.

    Dobrý deň, určite odporúčam gynekologické vyšetrenie. Príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero, môže sa jednať napríklad o cystu, či absces Bartholínskej žľazy. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.