• 3 ročná dcéra a svrbenie

    , Autor: lucka-151

    Dobrý deň p.doktor moju 3 roč dcéru trápi silne svrbenie v cikulke už mesiac,bila preliecivana vermoxom aj keď sa mrle nepotvrdili nič nezaberá,lieči ju kozna doktorka ktorá nám predpísala madt baneocin ale ten jek nezaberá masti ju 3 deň s tým, ma už aj začervenanie a akoby aj ranku už má,výter E.faecali,Stephen.aureus+e.coli,prosím Vás ako jej ešte pomôcť, kozna ma od dnes 10 dní dovolenku a ja neviem kam sa obrátiť o radu, keďže jej pediatricka tiež nevie pomôcť,dakujem

    Dobrý deň, záleží od výsledku citlivosti na antibiotiká vykultivovaných druhov baktérií. Je vhodné vyšetrenie u detskej gynekologičky. Skúsiť sa môže aplikovať lokálna liečba Framykoin + Fungicidin. Existuje aj krémpasta Imazol, tiež na lokálnu liečbu. Vhodná je tiež dlhodobá liečba probiotikami. Na intímnu hygienu skúste používať Saforelle gél. Siahnuť sa dá aj po bylinkovej tinktúre z kapucínky. Dobré je na čas vysadiť sladkosti. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.