• trichomoniáza

    , Autor: Nina2

    Dobry večer pán doktor myslím si že mám trichomoniázu. Co mam robiť? Je to neco vážne? Ďakujem

    Dobrý deň, trichomoniáza patrí medzi najčastejšie parazitárne ochorenie pošvy, ktoré sa šíri nechráneným pohlavným stykom. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Nemusí sa však jednať o trichomoniázu. Pri gynekologických ťažkostiach odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení stanoví ďalší postup, či nasadí potrebnú liečbu.