• dlhé špinenie

    , Autor: Aneta12

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, menštruácia mi skončila 18.11., trvala 7 dní ako obvykle, ale dodnes mám po utretí na toaletnom papieri známky špinenia. S priateľom sme mali chránený pohlavný styk na konci menštruácie. Cítim aj mierne bolesti v podbrušku, ako počas menštruácie. Môže to znamenať, že moj cyklus sa predĺžil, alebo to značí nejaký zápal, poprípadne poškodené cvievky po pohlavnom styku? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, príčin špinenia môže byť viacero, niektoré z možností ste už spomenuli. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.