Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,009 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Vplyv na hormonálnu antikoncepciu

  , Autor: Anonymka1

  Dobrý deň, pán doktor,

  užívam hormonálnu antikoncepciu pravidelne a chcela by som sa opýtať či doplnok stravy s názvom Ocuvite Lutein premium môže mať na ňu nejaký vplyv, tým myslím, že sa znižuje jej funkcia a tým pádom či som nejak ohrozená a môžem otehotnieť pri užívaní antikoncepcie aj tohto výživového doplnku v rovanké dni? Užíva sa jedna tableta večer pred spaním. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, spomínaný doplnok stravy je zložený z vitamínov a stopových prvkov, nemá vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie.

Podobné otázky

 • Vplyv na antikoncepciu Daylla

  , Autor: Anonymka1

  Dobrý deň, pán doktor,

  ja by som sa Vás chcela opýtať či výživový doplnok vigantolvit D3 má vplyv na hormonálnu antikoncepciu Daylla? Ďakujem pekne za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nie, výživový doplnok nemá vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie, nemusíte sa obávať.

 • Jenamazol a antikoncepcia

  , Autor: Bar1

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ma vaginalny krém Jenamazol vplyv na hormonálnu antikoncepciu Daylla? Pripadne či je treba po douzivani krému ešte použiť iný spôsob ochrany? Ďakujem za odpoved

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, spomínaný krém sa aplikuje a používa lokálne, nemá vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie. Dodržujte pokyny v príbalovom letáku spomínaného vaginálneho krému.