• Bolesti v podbrušku a krvácanie

    , Autor: Diaaa

    Dobrý deň, môžem poprosiť odpoveď na moju otázku ohľadom mojich problémov? Mávam bolesti v podbrušku a trosku krvacam. plus k tomu asi tak 2 týždne do zadu som mavala hnedé výroky, bola som u svojej lekárky ktorá mi pomocou výteru zistila že mám nejaku baktériu. Následne som na to brala zinat a prešlo ma to. Teraz po čase mávam krvácanie a bolesť v podbrušku. Krvácanie nie je veľmi silné je s takým výtokom ktoré mi pripomínajú sliny. Keďže mám aj covid tak ma v podbrušku pri kašlani viac pobolieva, ale neviem či to má nejaký súvis. A ešte chcem podotknúť že viac krvácam po sexe alebo iba jemnom dotyku pošvy. Ďakujem za vašu odpoveď, u gynekológa som nebola keďže sa neviem kvôli covidu vôbec dostaviť. Pekný deň

    Dobrý deň, takto bez vyšetrenia sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Je potrebné gynekologické vyšetrenie, USG vyšetrenie, prípadne odber krvi, kultivačné, či mikrobiologické vyšetrenie. Infekcia môže mať vplyv na menštruačný cyklus. Odsledujte si to.