• Vaginoza?

    , Autor: Miška_1109

    Dobrý deň, zakúpila som si Canestest a vyšlo mi že by som mala mať bakteriálnu vaginózu a naznačovalo by to aj tomu že mi predtým u lekára vyšlo ph 5.0 tuším. Ale mám rozdielne príznaky, sedia mi skôr na klasickú mykozu. Pálenie, biely krémový výtok bez zápachu a biely hrudkovitý povlak na vonkajších rodidlách. Neviem aj či to s tým nejak suvisí ale mierne ma páli aj pri močení a cítim tlak. Nie som tehotná na 100%. Vedeli by ste mi poradiť či aj tieto príznaky môžu sedieť na bakteriálnu vaginózu a poprípade ako to liečiť ? Ďakujem

    Dobrý deň, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám realizuje výter z pošvy na kultivačné vyšetrenie. Na základe výsledku vyšetrení Vám nasadí potrebnú liečbu. Skúsiť si môžete realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, aplikovať si Canesten krém a realizovať si kúru vaginálnymi probiotikami. Podľa opisu si však myslím, že návšteve lekára sa nevyhnete.