• "Črevo " v pošve

    , Autor: Katka103

    Dobrý večer. Som skoro 9mesiavov po pôrode doteraz všetko v poriadku. Včera pri sprchovani sa mi niečo tam dole nepozdávalo, pri pohľade do zrkadla mám vo vagine neviem to popísať ako keby črevo. Nemám žiadne problémy, menstuaciu som dostala po 7 mesiacoch. Nič ma neboli len ma to popravde vydesilo lebo doteraz som si nič nevšimla. Je to v otvore vaginy , hladké, nebolestive

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Určite je potrebné gynekologické vyšetrenie. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.