• Vyrážka na malých pyskoch

    , Autor: Sisa123

    Dobrý deň, na malom pysku sa mi spravila bolestivá vyrážka, cca 3-4mm priemer s bielou hlavičkou a má výrazné okraje. Je to príznak nejakej choroby? Je lepšie to vytlačiť alebo nechať tak? Je nutné zájsť k lekárovi? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, môže sa jednať iba o zapálený a zahnisaný folikul. Takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.