• Konizácia

    , Autor: MH

    Dobrý deň,
    je možnosť vykonať konizáciu aj počas tehotenstva ? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, konizácia sa dá teoreticky urobiť aj v tehotenstve. Je to však veľmi individuálne a hlavne veľmi riskantné a záleží od mnohých okolností, výsledkov vyšetrení a nálezov. Neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť.